اسماعیل محمدنژاد

 

کاملترین کتاب الکترونیک " شازده کوچولو " اینک در کتابخانه ی گروه فرهنگ و هنر قابل دسترسی است. از ویژگی های جالب این کتاب که آن را از دیگر ویرایش های الکترونیکی این کتاب متمایز می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 


- نمای زیبا : این کتاب با استفاده از حاشیه بندی و صفحه بندی زیبا ، مطالعه ی آن را  دلنشین تر میکند . 

- فهرست بندی : این کتاب با استفاده از قابلیت Bookmark ، فهرست بندی شده و بدین ترتیب دسترسی سریع به قسمتهای دلخواه را فراهم می سازد. 

- فونت مناسب : از آنجا که این کتاب در حوزه ی کودک و نوجوان می باشد ، با استفاده از فونت " کودک " بسیار خوانا و مناسب است.

-  کیفیت کتاب : از لحاظ وضوح نوشتاری در حد بسیار مطلوب و خوانا می باشد که در موارد مشابه برخی کتابهای الکترونیک با وضوح کم و کیفیت پایین چشم ها را خسته می کنند.

- گالری عکس : از جمله موارد کاملاً منحصر بفرد این کتاب وجود گالری عکس آن است. در بخش انتهایی این کتاب قسمتی با عنوان « گالری عکس های شازده کوچولو » وجود دارد که دارای عکس های جالبی از شازده کوچولو ، کتابهای قدیمی و جدید ، تصویر نویسنده و مترجم آن یعنی آنتوان دی سنت اگزوپری و احمد شاملو را شامل می شود.

- اجرای نمایش صوتی : این کتاب دارای پیوست صوتی اجرای  داستان  شازده کوچولو توسط هنرمندان است که شنیدن آن در کتار مطالعه ی این کتاب بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. 

- فرمت کتاب : این کتاب در حال حاضر تنها با فرمت PDF در کتابخانه ی فرهنگ و هنر قابل دسترسی است اما در زمانی مناسب فرمت JAVA نیز برای اجرا در گوشی های تلفن همراه به کتابخانه اضافه خواهد شد.

- زبان کتاب : زبان این کتاب فارسی می باشد و ترجمه ی احمد شاملو است. بزودی این کتاب با زبان انگلیسی نیز در کتابخانه در دسترس عموم قرار می گیرد.

لطفا ما را از نظرات خود بهره مند و مطلع سازید.

کتابخانه ی فرهنگ و هنر را در منوی کناری وبلاگ بیابید.

برای دسترسی سریع به این کتاب اینجا کلیک نمایید.