اسماعیل محمدنژاد

یه سلام پر از نشاط و انرژی به همه ی فرهنگ و هنریای نازنین

هم همکاران عزیز و هم مخاطبین نازنینمون

میدونم که کافی نیست و موجه هم نیست ولی عذر میخوام که نبودیم چند روزی. حقیقت اینه که من و سر دبیر محترممون بدلایل مشکلات شخصی که داشتیم و خیلی به یکباره برامون پیش اومد نتونستیم به گروه دسترسی داشته باشیم و برای همین کمی دچار بی برنامگی شد گروه. بنابراین در وهله ی اول از همکاران عزیزمون خاصه "سر کار خانوم صبا.ح" که مدیریت بخش « خونه ی مهربونی » رو بر عهده دارند بدلیل قصور در وظایفمون عذر می خوام گرچه مؤکداً تکرار می کنم که واقفیم بر اینکه عذر خواهی ما کافی نیست...


اطلاع رسانی

به اطلاع اون دسته از نازنین مخاطبانی که تو مسابقات ما شرکت می کردند و براشون مهم بودیم (!) می رسونم که بدلیل عدم وجود شرایط همکاری با دوستان قبلی بخش «بچه های محله ی پرشین بلاگ» این بخش تا اطلاع ثانوی بروزرسانی نخواهد شد و تا زمان اعلام نه مسابقه داریم و نه مصاحبه!!

از این بابت نیز عذر خواهی می کنم.... گرچه باز هم کافی نیست...

ضمناً آقای شروین تدین که مسئول ( دیگر می توان لقب اسبق را به ایشان را داد!) بودند متأسفانه پس از طراحی سوالات دور قبل از دسترس خارج شدند و تنها لطفی کردند این بود که به بنده اعلام کردند پاسخ های آقای " آرش " عزیز که در مسابقه شرکت کرده بودند با یک غلط در پاسخ هایشان برنده نشدند و به این ترتیب این ماه برنده نداشتیم... البته باز هم متأسفانه ایشان پاسخ ها را ارسال نکردند و ظاهراً سرشان را آن قدر شلوغ کرده اند که با وجود درخواست های مکرر بنده برای ارسال و انتشار پاسخ های مسابقه ی دور قبل ، ایشان در سکوت کامل خبری! پس از انتشار یک مصاحبه در وبلاگ " مصاحبه با وبلاگ نویسان " از مجموعه ی فنز پرشین بلاگ ، به همان وبلاگ بعنوان همکار اضافه شدند و ما را به نوعی قال گذاشتند!!! به هر روی بدلیل مشکلات شخصی ( درس و کنکور و... ) دیگر همکار این بخش " بی نام بانوی عزیز " نیز فعلاً این بخش معلق خواهد ماند تا همکاران دیگری برای آن جذب شوند....

 

تقدیر ، تشکر و تودیع شروین تدین ( شروینسا )

با تشکر از زحمات دوست عزیزم شروین تدین در طول مدتی که به درخواست خودشان به گروه ملحق شده بودند ، به اطلاع می رسانم که با نظر مدیر ، سردبیر و مشاور گروه فرهنگ و هنر ، با ایشان به عنوان همکار خداحافظی نموده و امیدواریم از ما نرنجند چون خودشان در جریان امور هستند و می دانند این بخش ظرفیت بیش از دو همکار را ندارد و از آنجا که ایشان مشغله ی زیادی دارند و فرصتی برای گروه ما ندارند به این توافق رسیدیم که با حذف ایشان از گروه فرصتی به دیگر دوستان علاقمند به عضویت در گروه فرهنگ و هنر بدهیم.

باز هم از زحمات ایشان تشکر میکنم و  امیدواریم از این پس ورای وبلاگ نویسی دوستان خوبی برای هم باشیم.

 

فراخوان

همانطور که در بالا و بالاتر (!) همین پست خواندید ، گروه فرهنگ و هنر از دوستان وبلاگ نویس علاقمند دعوت به همکاری در بخش « بچه های محله ی پرشین بلاگ » می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل مدیر گروه که در حاشیه ی وبلاگ مشاهده می نمایید تماس حاصل نمایید. برای این منظور لطفاً:

- نام و نام خانوادگی ( و یا تخلص وبلاگی )

- سن

- نام و آدرس وبلاگ شخصیتان

را در همان ایمیل برایمان ارسال نمایید.

 

 

خبر :

این خبر به نقل از وبلاگ فستیوال و دوست نازنینم « یاسر حمزه لوی » در گروه فرهنگ و هنر منتشر می شود :

" پیشکسوتان دفاع مقدس و گروه سایت های پرشین بلاگ به منظور بزرگداشت میراث فرهنگی و ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و معرفی دستاوردهای آن در فضای مجازی، مسابقه "میراث دفاع مقدس در فضای مجازی" را همزمان با سالگرد تجاوز بیگانه و دفاع قهرمانانه ملت ایران، برگزار می کنند.
بخش های مسابقه :
علاقمندان به همراهی در این حرکت فرهنگی و ملی می توانند از اول مهرماه 1390 به مدت یکماه آثار خود را در دو بخش اصلی مسابقه شرکت دهند:
الف. یادداشت های وبلاگی دفاع مقدس با موضوعات آزاد اعم از: تاریخی، تحلیلی، دلنوشته، طنز، قطعه ادبی و غیره
ب . کاریکاتور، عکس، نقاشی، انیمیش، کلیپ ، فلش، فیلم کوتاه و غیره
شرکت کنندگان پرشین بلاگ:
در صورتی که در پرشین بلاگ وبلاگ دارید، کافیست هنگام نوشتن مطلبی که میخواهید برای این مسابقه اختصاص دهید، گزینه ی " ارسال به جشنواره پیشکسوتان دفاع مقدس " را که در زیر ادیتور قابل مشاهده است تیک بزنید.
 همچنین در صورتی که وبلاگی تخصصی در حوزه ی دفاع مقدس دارید، آدرس آنرا همراه با مشخصات فردی خودتان به ایمیل defa@persianblog.ir ارسال کنید. لطفا یک شماره تلفن نیز همراه با آثار خود برای ما ارسال نمایید .

با تشکر - یاسر حمزه لوی " 

بزرگداشت میراث دفاع مقدس در فضای مجازی ( کلیک نمایید )