گروه فرهنگ و هنر هفتمین وبلاگ برتر از دیدگاه سایت زوم لینک

در ماه گذشته سایت زوم لینک با همراهی " استودیو طراحی لینکس " مسابقه ای بین وبلاگ نویسان ایران برگزار کرد که گروه فرهنگ و هنر در میان شرکت کنندگان این مسابقه رتبه ی هفتم را به خود اختصاص داد.

در این لیست رتبه های اول تا سوم به ترتیب به وبلاگ های " موسسه دکتر حسابی " ، "بزرگترین مرکز جنگ افزار " و " پایگاه اطلاع رسانی سلامت آنلاین " تعلق گرفت که جوایزی که از پیش تعین شده بود به مدیران این وبلاگ ها اهدا خواهد شد.

همچنین وبلاگ باشگاه هواداران پرشین بلاگ و کانون ادبی پرشین بلاگ جزو وبلاگ های هواداری پرشین بلاگ بودند که رتبه های هشتم و نهم را از آن خود کردند.

ضمن تبریک و تشکر از اعضای پویای گروه فرهنگ و هنر پرشین بلاگ ،  به عنوان عضوی کوچک از باشگاه هواداران پرشین بلاگ به مدیران وبلاگ های " سلامت آنلاین " و " شهر ترفند ، شهر وب مسترها " که عضوی از وبلاگ نویسان پرشین بلاگ می باشند و در این مسابقه از دیدگاه برگزار کنندگان حائز رتبه های سوم و پنجم شده اند تبریک عرض میکنم.

لیست کامل وبلاگ نویسان معرفی شده به عنوان ده وبلاگ برتر را از طریق این لینک مشاهده نمایید.

با تشکر از دکتر مهدی بوترابی و نگار نیک نفس که ما را مورد حمایت خود قرار داده اند. 

/ 1 نظر / 66 بازدید
صبا.ح

با سلام هفتم شدن وبلاگ گروه فرهنگ و هنر رو به همکاران گرامی تبریک گفته با آرزوی موفقیت روز افزون برای اعضای گروه و مخاطبان عزیز این وبلاگ [گل][گل][گل]