یک فنجان قهوه...

سلام

نوبتی هم اگر بود نوبت من بود که در انتشار پست این ماه تأخیر داشته باشم! با شروع فصل امتحانات دانشگاه کمی مشغله ی ذهنی من هم زیاد شده و به همین دلیل این ماه با تأخیر در خدمت شما هستم.

اخبار گروه فرهنگ و هنر پرشین بلاگ

شماره ی یکم ماهنامه ی کوچه باغ ماه گذشته منتشر شد و قرار بود این ماه دومین شماره ی آن را منتشر کنیم که علی رغم تلاشهای بسیار با توجه به شروع فصل امتحانات اعضای تیم طراحی و تدوین ماهنامه از خودم ، طاها و یکی دیگر از دوستان ، این ماه با عرض شرمندگی ماهنامه منتشر نمی شود و احتمال دارد در ماه آینده دو شماره ی پشت هم منتشر کنیم.

 از اعضای محترم گروه که همیشه کنار ما هستند و تنهایمان نگذاشته اند متشکرم. به خصوص سرکار خانم صبا . ح که لطف ویژه ای به گروه داشتند و پست هایشان از پیش آماده است. جای سردبیر گذشته ی گروه را هم سبز نگاه میداریم به این امید که با حل مشکلاتشان باز هم شاهد حضور دلگرم کنندشان باشیم.

و همین طور از شما میهمانان عزیز که تمام تلاش ما رضایت شماست...

از قلم مدیر ... 

امسال پاییز زیبایی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم زمستان پیش رو نیز با تمام سرمایی که دارد گرما را از دلهایمان نگیرد و زمستانی زیبا داشته باشیم...

راستی در این روزهای سرد گاهی یک فنجان چای یا قهوه هم عجیب می چسبد!! 

/ 1 نظر / 35 بازدید
صبا.ح

سلام خواهش می کنم[گل]برای شما و سایر اعضای گروه آرزوی موفقیت دارم امیدوارم امتحاناتتون به خوبی سپری بشه . من نیز امیدوارم باز هم شاهد حضور گرم سرکار خانم ستاره .ز باشیم .[لبخند][گل]