اثر جدید بهرنگ قدرتی در تله فیلم آدم آهنی

تله فیلم آدم آهنی - گروه فرهنگ و هنر
داستان این فیلم درباره پسری نوجوان به نام سینا است که به دلیل افراط در انجام بازی‌‌های رایانه ای دچار بیماری روانی شده است. از سوی دیگر والدین او نیز با یکدیگر اختلاف نظر دارند و هر کدام درگیر دلمشغولی‌های خود هستند و به فرزندشان بی‌توجهی می‌کنند. سیروس (با بازی علی صادقی) هم پسر جوانی است که روبروی مدرسه بچه‌ها، سی‌دی بازی‌های رایانه‌ای می‌فروشد، بدون اینکه به تناسب بازی‌ با سن و سال آنان توجه کند. این ماجرا باعث نگرانی آقای واله، دایی سینا (با بازی شهرام قائدی) که مدیر مدرسه نیز هست شده تا اینکه...
«آدم‌آهنی» بر اساس فیلم نامه ای از رحیم بهبودی فر توسط وی کارگردانی می شود. محمدعلی کیانی و علی واله نیز به صورت مشترک تهیه‌کنندگی کار را به عهده دارند. این فیلم این روزها در مرحله پیش تولید است و به زودی بازیگران جدیدی در آن حضور خواهند یافت. 
سایر عوامل عبارت اند از : مجریان طرح: مجتبی پیری، بابک رزمجو، مدیر تولید: حمید احمدی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: یوسف طاهریان، مدیر تصویربرداری: عباس رحیمی، مدیر صدابرداری: بهروز عابدینی، طراح صحنه، لباس و گریم: نوید فرح‌مرزی، مدیر تدارکات: سعید اردستانی، آهنگساز: بهرنگ قدرتی ، شاعر: عبدالجبار کاکایی، مدیر هنری: نوید فرح‌مرزی، عکاس: میلاد مسگرها، منشی‌صحنه: افسانه شیخی، دستیار کارگردان: فرید یزدانی، دستیار تهیه و امور مالی: نسترن شفیعی. 
/ 0 نظر / 72 بازدید