نوستالژی پرشین بلاگی - با پرشین بلاگ از آغاز تا امروز

- بابا حمایت!

نوشته شده در : ساعت ۱٢:٠۴ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۵ خرداد ۱۳۸۱

::عطا:: ( موسس سایت پرشین بلاگ - عطا خلیقی )از لطف همه دوستانی که برای ما نامه ارسال می نمایند، متشکرم. همچنین لازم دانستم از آقای کلاغ که با طنز خود، جواب دوستانی که ما را ماموران نظام خوانده بودند دادند تشکر مخصوص داشته باشم.
کاربران عزیر PersianBlog.com ما را به خاطر مشکلاتی که در شروع کار وجود دارد و بسیاری از آنها نیز از طرف سرور طرف قرارداد است (که به ما بسیار لطف دارند)، خواهند بخشید و دیگه اینقدر به گروه ضد حال نزنن (من میرم - به همه میگم برن - من دیگه قهرم - چرا اینجا نوشابه نمیدن - آب از آسیاب بیفته من Logo رو بر میدارم و ...). ما انتظار داریم حالا که مفت و مجانی وقت و پول میزاریم تا شما مشکلی نداشته باشید، شما هم به ما کمک کنین و از یک کاری کاملا ایرانی و برای ایرانی حمایت کنین.
ما نامه های شما رو خوندیم و برای شما جواب هم فرستادیم که خیلی از اونا به لطف دوستان پرکار آمریکایی  به شما نرسید. ای میلها درست شده و دیگه مشکلی نیست تا دست گل جدید .
بعضی از دوستان هم نامه فرستاده بودند و گفته اند که بعضی از اوقات به نظر میرسه سایت Down است. لطفا ساعت و تاریخ این واقعه رو برای ما بفرستین .
اگه مشکلی بود میل برنین به روی چشم درست میکنیم - فقط فحش ندین!!

-> توی این پست نکات جالبی دیده میشه!! اول از همه تاریخ این پسته! این پست در 25 خرداد 81 نوشته شده و همونطور که احتمالا نمی دونید ( ! ) پرشین بلاگ در 23 خرداد 1381 شروع به کار کرد ؛ یعنی تنها پس از دو روز از آغاز به کار این سرویس چنین  استقبال گرمی از پرشین بلاگ شده!! نکته ی دوم لحن نوشتاری دوستانه ی نویسنده است و در نهایت اینکه در اون زمان پرشین بلاگ و مدیرانش رو " ماموران نظام و ... " می دونستند! راستی شکل و شمایل خندان ها - طرح قدیم پرشین بلاگ - و همینطور جمله ی آخر ایشون که گفتند " فقط فحش ندین " هم در نوع خودش جالب توجهه!!

اگر از این پست خوشتون اومده و دوست دارید این بخش ادامه داشته باشه لطفا نظراتتون رو اعلام کنید.

متشکرم. 

/ 1 نظر / 62 بازدید